Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Hestia bola významnou a veľmi dôležitou bohyňou, ktorá strážila rodinný kozub. Ako bohyňa sa stala ochrankyňou domácnosti a súdržného spolunažívania.

Aj my v Hestia reality považujeme rodinný kozub za symbol rodiny a preto Vám ponúkame profesionálne služby v oblasti realitného trhu, ktoré vás privedú k získaniu vysnívanej domácnosti.

Zakladáme si najmä na ľudskom a odbornom prístupe, kde naším cieľom je nájsť šťastný domov, ktorý je základom spokojného života. Profesionálny prístup Hestia reality je zárukou toho, že vždy stojíme na strane našich klientov. Neváhajte a s dôverou sa na nás obráťte. Sme pripravení riešiť vaše požiadavky, ktoré premeníme na váš šťastný domov.

Samozrejmosťou je pre nás nepretržité vzdelávanie, ktorým zvyšujeme našu odbornú kvalifikáciu. Čo sa v neposlednom rade prejaví v nami poskytovaných službách so zavedením najnovších trendov v segmente realitného trhu.

V Hestia reality sme presvedčení, že len nikdy nekončiacim vzdelávaním môžeme ponúkať klientom najnovšie trendy a promptne reagovať na požiadavky zákazníka 21. storočia. Komplexnú starostlivosť klienta samozrejme zabezpečujeme plne v súlade s platnou legislatívou s dôrazom na realitnú činnosť.